Use Code: GLOSSBALM for 20% off your order!

HURRY! OFFER ENDS VERY SOON!

Phat Gloss-Balm

Buttery smooth, extremely hydrating lipgloss dreams!

Get To know us!

Vitamin E, Jojoba Oil, Coconut Oil

Key Ingredients

Our ingredients are key to the perfect formula. With all natural organic oils that leave the lips feeling hydrated all day! WE ARE PROUDLY SULFATE, PARABEN, MINERAL OIL & CRUELTY FREE. That is why our products are such a high quality.

Beauty Made Simple

Our products are made with all NATURAL ingredients in a sterile environment. Simple and easy to understand. Theres nothing better.

Tag Us

Our socials are linked at the bottom of the site! Keep up with us there! Make sure to tag us for chances to win giveaways!

Price is Per 1 Lipgloss

Phat gloss-balm collection

  • Chai
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 90's Baby
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie Points
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pout
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BabyGirl
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookie Butter
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dulce
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mink
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rosie
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toast
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Bundle Deals

  • Pink Bundle
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Bundle
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brown Bundle
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    $60.00
    Unit price
    per 
    Sold out

Beauty Made Simple.